Urządzenia dla niepełnosprawnych

Platformy pionowe CIBES A5000

Koncepcja dźwigu platformowego Cibes A5000 pozwala na łatwy montaż dźwigu, zarówno w nowym, jak i istniejącym budynku, bez konieczności wykonania istotnych i kosztownych prac budowlanych. Dźwig jest dostarczany w prefabrykowanych modułach, gotowych do montażu wraz z niezbędną instalacją, a nawet szybem.

Platformy schodowe X3 – tor prostoliniowy

Platforma przychodowa X3 została zaprojektowana z myślą o pokonywaniu jednego biegu schodów po torze prostym w sposób bezpieczny i praktyczny przez osoby z ograniczoną możliwością poruszania się dla osób niepełnosprawnych.

X3 może być instalowana po prawej lub lewej stronie schodów. Tor jezdny platformy  montowany jest bezpośrednio na ścianie lub na słupkach mocowanych do stopni schodów. Przy braku miejsca w obszarze dolnego przystanku do najazdu na wprost na platformę, X3 można wykonać z najazdem bocznym.

ARTIRA do schodów prostych i krętych

Platforma schodowa Artira oferuje komfortowe rozwiązania przy przemieszczaniu osób wzdłuż schodów. Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesna technologia gwarantują bezpieczne
i niezawodne użytkowanie.

Tor jezdny platformy może być montowany do ściany, na słupkach do stopni schodów,
w duszy klatki schodowej oraz do policzków schodów. Może równocześnie pełnić rolę poręczy.

schodołaz T09

Jest uniwersalnym urządzeniem ułatwiającym pokonywanie barier architektonicznych w postaci schodów osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Można z niego korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W schodołazie T09 są zastosowane nowoczesne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązania techniczne, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo dla użytkowników.