Platformy towarowe

Stacjonarne platformy hydrauliczne

01.

Firma NeoLift w swoim asortymencie usług posiada platformy hydrauliczne i dźwigniki hydrauliczne, także podesty towarowe i rampy przeładunkowe w wersjach standardowych oraz indywidualnych.

Przeładunkowe platformy hydrauliczne

02.

Wersje przeładunkowe podestów towarowych i nożycowych oferujemy w zakresie udźwigów do 10.000 kg w indywidualnych wymiarach platformy, doskonale dopasowanych do warunków lokalizacyjnych. 

 

Wielonożycowe platformy hydrauliczne

03.

Dźwigi towarowe i platformy hydrauliczne są oferowane w zakresie wysokości podnoszenia aż do 6m oraz udźwigu 5t.

 

Nisko profilowe platformy

04.

 Oferujemy dźwigniki nożycowe i hydrauliczne do nawet 2t udźwigu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Tandemowe platformy hydrauliczne

05.

Platformy hydrauliczne i dźwigniki przeładunkowe w wersji tandemowej są oferowane z udźwigami do 12.000 kg oraz wymiarów platformy maks. 8000×3500 mm.

Platformy nachylne

06.

Dźwigniki nożycowe nachylne służą do ergonomicznego podnoszenia skrzyń lub palet i posiadają możliwość nachylenia platformy do 45 stopni. Udźwigi nachylnych platform hydraulicznych w wersji nachylnej: 1500 kg.

Wysokowydajne E-Series

07.

Wyjątkowo kompaktowa wersja dźwignika nożycowego, dopasowanego do wysokiej ilości taktów oraz pracy non-stop. Te dźwigi służą do intensywnej pracy

Podnosniki kolumnowe

08.

Platformy kolumnowe stanowią alternatywne do dźwigników nożycowych wszędzie tam, gdzie wymagana jest stosunkowo wysoka wysokość podnoszenia bez możliwości zabudowy podnośnika w fundamencie.